Sıralama:
Seri Durumu
Kategori
Tower of God
Tower of God

Arzuladığın şey ne? Para? Zafer? Güç? İntikam? Belki de bunlardan çok daha önemli bir şey? Arzuladığın her şey “Tanrının Kulesinde”.


- Okunan  / 444 Bölüm


Adventure Mystery Supernatural Super Power

About Death
About Death

Hayat ve ölüm arasındaki o ince çizgi. Kim orada olabilir... ve orası nerede olabilir.


- Okunan  / 22 Bölüm


Slice of Life Psychological Supernatural

Bastard
Bastard

Evimde bir seri katil var.


- Okunan  / 93 Bölüm


Horror Mature Psychological

Dear Boy
Dear Boy

Acının, nefretin, bir intikamın hikayesi.... Sınıf arkadaşı serseriler tarafından zorbalığa uğruyor, ve yong ju birgün kendini hedef olarak bulur. Yong Ju intikam almak için gittiğinde herşey oldukça kötü gider. Abisi Yong Jin intikam almak için acımasız bir metoda eğilir.


- Okunan  / 75 Bölüm


Action Drama School Life

Dragon's Son Changsik
Dragon's Son Changsik

Altın ejderha tarafından gönderilen ve dünyayı yok etmek isteyen siyah ejderi öldürmek için efsanevi kılıç köyün yaşlısı Alfonso tarafından yerinden çıkarılır, ve efsanevi kurtarıcı olur. Bakalım yaşlı kahramanımızı ne tür maceralar bekliyor.


- Okunan  / 40 Bölüm


Fantasy Adventure Comedy

Elena
Elena

Ömürlük bir aşktan çok daha büyük bir hikaye. Her hafta yeni bir sır ortaya çıkacak...


- Okunan  / 26 Bölüm


Horror Tragedy Psychological

Lessa
Lessa

Rano, kız kardeşini bulmaya çalışan bir deman avcısıdır. Ve onu bulmaya çalışırken, demanlar gibi sivri dişleri olan ama güneş ışığından etkilenmeyen bir kişiyle karşılaşır. Lessa ismindeki bu kişi, Rano'yu tanıyor gibidir. Ancak Rano onun kim olduğunu hatırlayamaz. İkisinin arasında ne tür bir bağ vardır?


- Okunan  / 58 Bölüm


Action Comedy Supernatural

Odin
Odin

Sarhoş bir kız insandan tanrıya dönüşür ve onu tanrı yapan kişi Odin'in ta kendisidir. Gerçekleşmekte olan Ragnarok'u durdurmayı konu alan bir hikaye.


- Okunan  / 9 Bölüm


Fantasy Adventure Action

Shihatsu Densha
Shihatsu Densha

Ağabey Kentaru'nun kız kardeşi Mayu ile olan anılarını anımsadığı one-shot.


- Okunan  / 1 Bölüm


Shounen Slice of Life

Skill Of Lure
Skill Of Lure

Jang Sung-gi, her hareketinde sapık olarak damgalanmaktan muzdarip beş para etmez adamın tekidir. Peki onu aşırı karizmatik birine çevirecek bir akıl hocasıyla karşılaşırsa? Sıradan bir adamın, ortam kralı olmasının hikayesi.


- Okunan  / 36 Bölüm


Slice of Life Comedy Ecchi

The Flow
The Flow

Bu dünyada her çocuk bir tanrının altında doğmaktadır. Bazı tanrılar diğerlerinden daha güçsüzdür. bazı tanrılarsa diğerlerinden daha güçlüdür. Güçsüz tanrıların altında doğan çocuklar toplumda ölü doğmuş sayılırlar ve liseye kabul edilmezler. Bunun yerine orta okuldan sonra işe girmeleri gerekmektedir. Bu dünyadaki liseler güçlü tanrıların altında doğan çocukları eğitmek içindir. Sadece tek bir şey ortaktır: Eğer gerekli bedel ödenirse herkes büyük bir dilek dileyebilir. Leerang zamanda birkaç saniyeliğine geri dönmüştür ve bunun bedelini fazlasıyla ödemişti. Dileğini tersine çevirmek için onun liseye devam etmesi ve kedi tanrının güçlerini tekrar kullanmayı denemesi gerekmektedir.


- Okunan  / 102 Bölüm


Adventure Action Fantasy

God Of Bath
God Of Bath

Heo Sae 3 sene önce hayalleri için Seul'e gelir. Heo Sae üniversiteden mezun olana kadar hayatında her şey normaldir. Son derece görgülü ve cool biridir. Mezun olur ama iş bulamaz. Beş parasız kalır ama yine de kızlara yemek ısmarlamaktan vazgeçmez. Borçları kabarır. Borçlarını ödeyebilmek için tefeciden para alır ve bunu ödeyemez. Bunun sonucu tefeci ile kısa bir kovalamaca sırasında kocaman bir piramit gözüne ilişir. koşarak oraya gider. Piramit hamam çıkar ve buraya saklanabileceğini düşünür. En garibiyse böylesine cool bir şehir adamı bir anda nasıl olur da kendini tellak olarak bulur.


- Okunan  / 16 Bölüm


Slice of Life Shounen Comedy

Lessa 2 - Kızıl Şövalye
Lessa 2 - Kızıl Şövalye

BURADA HERGÜN AYRI BİR SALDIRI OLUYOR VE İNSANLAR ANİDEN DEMANA DÖNÜŞÜYOR. AMA BEN... KARDEŞİMİ BULMALIYIM; AYRICA, TANRILAR İNSANLARI SALDIRILARDAN KORUMAK İÇİN BURADALAR.


- Okunan  / 78 Bölüm


Action Adventure Comedy Drama Fantasy Supernatural

Terror Man
Terror Man

İnsanları kurtarmaya bir terörist gelir. Min Jung Woo'nun özel bir yeteneği vardır, ne zaman talihsiz bir olay olacaksa geleceği görmesini sağlar. Min Jung Woo, "Misfortune" gözlerini kullanarak talihsiz olayları saptar ve onları durdurmaya çalışır, ve insanların korktuğu önemli bir terörist haline gelir.


- Okunan  / 48 Bölüm


Action Psychological Sci-Fi Seinen

Oh! Holy
Oh! Holy

Okulun popüler kızı, hayaletlerle konuşabilen, kasvetli ve yalnız bir çocukla konuşmaya başlar. Ancak ikisi birbirlerini çok önceden tanıyorlardır.


- Okunan  / 141 Bölüm


Comedy Romance School Life Shoujo Supernatural

Noragami
Noragami

Yato, hayali ona tapan ve dua eden birçok kulunun olmasını dileyen küçük bir tanrıdır. Ne yazık ki bu hayali gerçekleşmekten oldukça uzaktadır,kendisi bunları dilerken onun adına tek bir Tapınak bile yapılmamıştır. İnsanlara yardım edebilmek için kullandığı tek ortağı (Shinki'si) işinden ayrılınca durum dahada kötüleşir.


- Okunan  / 84 Bölüm


Action Adventure Comedy Drama Romance Shounen Supernatural

Heroine Chic
Heroine Chic

Zoe Porter bir süper kahraman değil. Süper güçleri de yok. Ama kendi hayatının süper kahramanı olacak ve bunu da tarzı ile yapacak.


- Okunan  / 11.2 Bölüm


Webtoons Sci-Fi Drama

Hayaletin Gelini
Hayaletin Gelini

Bir gün aniden ortaya çıkan adam ana karakterimize gelini olup olmayacağıyla ilgili anlaşılması zor sözler söylüyor ve aniden görmeye başladığı hayaletler, Eun-ah’yı yakalayıp, onu yiyeceğini söyleyerek peşinden koşmaya başlıyor…


- Okunan  / 24 Bölüm


Horror Mystery Supernatural

Catharsis
Catharsis

Korku, birinin hayatını ele geçirebilecek olan güçlü bir duygudur. Leon bunu bildiğini düşünüyordu. Taa ki kendini Catharsis'in hüküm sürdüğü şeytani diyarda bulana kadar. "Gerçek" korkunun aklına hayaline sığamayacak kadar daha geniş kapsamlı olduğunu öğrenecek... Ama bununla yüzleşmeyi öğrenebilecek mi?


- Okunan  / 78 Bölüm


Action Fantasy Psychological

Athena Complex
Athena Complex

Savaş ve bilgelik tanrıçası Athena, intikamını almak için liseye geri dönüyor!


- Okunan  / 18 Bölüm


Romance School Life Action